KONSULTACJE

Od ponad 12 lat pasjonuję się zwiększaniem efektywności osobistej: własnej i moich Klientów. 


W temacie dotyczącym nawyków i wprowadzania skutecznej zmiany:

  • przeczytałem kilkadziesiąt książek i badań naukowych,
  • uczestniczyłem w kilkudziesięciu treningach, szkoleniach i seminariach,
  • mam praktyczne doświadczenie w stosowaniu różnych systemów, technik i narzędzi,
  • przeprowadziłem ponad 1 000 godzin szkoleń i coachingów, pracując z różnym osobami (studentami, nauczycielami, specjalistami, menadżerami i właścicielami firm).
  • z powodzeniem zaprojektowałem nawyki u kilkudziesięciu swoich Klientów

Gra i książka są jak karnet na siłownie. Zapewniają wszystkie potrzebne narzędzia do rozwinięcia nawyków. Jeśli jednak chcesz uzyskać jeszcze lepsze rezultaty w krótszym czasie, zachęcam do skorzystania z konsultacji, czyli ‚nawykowego treningu personalnego‚.

W ramach konsultacji oferuję dwa produkty:

1. Zaprojektuj cenne nawyki

Zanim jeszcze rozpoczniesz pracę nad nawykami, zapraszam Cię na jednorazowe 1,5-godzinne spotkanie na żywo we Wrocławiu lub rozmowę przez telefon czy skajpa. Podczas tych konsultacji zdefiniujemy ważne dla Ciebie cele, a następnie przełożymy je na nawyki. W każdym z nawyków zaprojektujemy:

a) odpowiedni wyzwalacz, czyli stały bodziec, pod wpływem którego zaczniesz wykonywać nawykowe zachowanie

b) atrakcyjną nagrodę, która będzie pozytywnie kojarzyła Ci się z rozwijanym zachowaniem i dzięki temu łatwiej będzie Ci się za nie zabrać

c) stopniowanie trudności. W wielu nawykach kluczowe jest by zacząć od tak prostego zachowania, jak to tylko możliwe i by stopniowo podnosić poprzeczkę, aż dojdziesz do upragnionej wartości.

Większość błędów i niepowodzeń związanych z rozwijaniem nawyków bierze się z nieumiejętnego określenia wyzwalacza lub zachowania. Dzięki konsultacjom ze mną masz gwarancję, że od początku będziesz robić wszystko, jak należy.

Konsultacje „Zaprojektuj wartościowe nawyki” to inwestycja 250 zł. 

2. Dokonaj realnej zmiany

Czasami najbardziej misterny plan rozpada się po zderzeniu z rzeczywistością. Dlatego stały dostęp do eksperta i możliwość skonsultowania wszystkich swoich obserwacji czy wątpliwości dodatkowo wzmacnia skuteczność zmiany zachowania.

Konsultacje „Monitoruj postępy i dokonuj zmian” to pakiet czterech 30-minutowych rozmów, które będziemy odbywać raz w tygodniu, w stały dzień i o stałej godzinie. W ten sposób przez miesiąc będziesz mógł na bieżąco dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwijanych nawyków. Jeśli coś nie do końca działa – znajdziemy skuteczniejsze rozwiązanie.

Ponadto świadomość tego, że raz na tydzień będziesz prezentować, co udało Ci się zrobić, będzie dodatkowym kopniakiem motywacyjnym, którego czasami będziesz potrzebować.

Konsultacje „Zaprojektuj wartościowe nawyki” to inwestycja 450 zł. 

Jeśli zdecydujesz się zamówić od razu oba rodzaje konsultacji, o łącznej wartości 700 zł, zapłacisz za nie jedynie 600 zł, a dodatkowo otrzymasz 100% gwarancję satysfakcji.

Jestem na tyle pewien Twojego sukcesu, że jeśli pomimo stosowania się do wszystkich moich wskazówek, nie uda Ci się uzyskać oczekiwanych rezultatów, otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy. Nie tylko za konsultacje, ale również grę, książkę i koszty przesyłki. 

This site is protected by Comment SPAM Wiper.