REFERENCJE

Nawet najmłodsi czytelnicy sięgają po Przewodnik po Krainie Nawyków : – )

             Dobre nawyki warto bowiem wyrabiać już od najmłodszych lat.

Ariunia i książka

Nigdy jednak nie jest za późno. O czym przekonali się nieco starszi użytkownicy gry i książki

1426649081_bullet_acceptTa gra naprawdę działa! Zamiast motywacyjnego kopa i wielkich planów, z których nic nie wynika daje skuteczne narzędzie służące rozwojowi. Wszystko jest bardzo proste, ale to właśnie geniusz tkwi w prostocie! Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu. Do tej pory czytałem wiele książek, próbowałem wielu metod i wiele razy wyznaczałem ambitne cele, ale dopiero Kraina Nawyków pokazała mi jak należy właściwie działać. Naprawdę warto!

Adrian Gamrot, specjalista ds. baz danych

1426649081_bullet_acceptKraina Nawyków jest narzędziem, którego skuteczność mogę potwierdzić na własnym przykładzie. Rozwijając nawyki związane z dietą i aktywnością fizyczną udało mi się schudnąć 3 kg i poprawić wyniki badań. Gdy po miesiącu pracy nad nawykiem dotyczącym „życie rodzinne” spytałem Żonę, jak obecnie ocenia moje starania – powiedziała, że na 10-tkę w skali 1-10. W obszarze kariery udaje mi się regularnie wykonywać czynności przybliżające mnie do zrealizowania siedmioletniego celu. Kraina Nawyków pomaga także moim Klientom. Jestem Trenerem i Planistą Finansowym, pracuję nad harmonią w życiu swoich Klientów na Kole Równowagi. Kraina Nawyków umożliwiła mi przełożenie miesięcznych celów Klientów z Koła Równowagi na codzienne działania, co znacznie poprawiło skuteczność osiągania tych celów.

Krzysztof Pilch, Trener, Planista finansowych

1426649081_bullet_acceptTa gra po raz kolejny pokazuje że stosowanie prostych, przejrzystych zasad jest często najbardziej efektywne. Świetna alternatywa dla tych, którzy zawiedli się na cudownych receptach na życiowy sukces spadający z nieba. Ta gra zawiera logiczne, poparte badaniami, sposoby na realizacje swoich celów

Tomasz Lipiński, szkoleniowiec, firma Amazon

nano tik „Kraina Nawyków” to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego kto chce efektywnie zarządzać swoim lenistwem 🙂 oraz szybko i skutecznie wyrobić w sobie nawyki, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Gra i Książka to idealne połączenie, które w logiczny sposób wyjaśnia dlaczego warto rozwijać nawyki i jak to robić.

Magdalena Kobiałko, INSPIRE – Centrum Inspiracji Biznesowych

1426649081_bullet_acceptCiekawa i pouczająca książka, która pomaga nam się rozwinąć. Sam, nieświadomie korzystając z technik zawartych w „Przewodniku…” najpierw ograniczyłem, a w końcu zrezygnowałem ze słodzenia herbaty czy kawy. Myślę, że każdy z nas ma wewnętrznego lenia, ale i pragnienie stania się lepszym oraz poprawienia czegoś w swoim życiu. Ta książka jest świetnym sposobem na danie „prztyczka w nos” naszemu leniowi. Żal byłoby nie skorzystać z takiej okazji. Polecam.

Łukasz Kuczkowski, Banking Operations Specialist w Credit Suisse

1426649081_bullet_accept Przewodnik po Krainie Nawyków to bardzo przyjemnie przyswajalna lektura, która oferuje czytelnikowi łatwe do wdrożenia sposoby kształtowania sprzyjających nawyków

Radek Miszczak, Przedsiębiorca branż kreatywnych / Rocket Media, Hip Hop Kemp

nano tikPrzewodnik po Krainie Nawyków dzięki sprytnym trikom pozwala od reki zacząć rozwijanie dowolnej umiejętności, metodą małych kroczków. Pomysły z tej książki mogą wejść w krew

Wojciech Kosiński 

nano tikKsiążkę „Przewodnik po Krainie nawyków” po prostu wchłonąłem. Pozytywnie zaskoczyła mnie swoją zawartością. Są tam niby znane prawdy i zachowania, ale autor umiejętnie je poukładał, przedstawił w prosty i zrozumiały sposób oraz ułożył w sensowną całość. Przeczytanie książki zainspirowało mnie do ponownego działania nad poprzednio planowanymi nawykami, które chciałem i dalej chcę wprowadzić w życie.

Paweł Łopatka, PMP® R&D Manager, Redknee Poland

 nano tikBardzo przydatny poradnik, jeśli chodzi o treść i cel. Dobrze, lekko się go czyta. Jest w nim dużo przykładów i dużo konkretów, co daje mu praktyczną wartość. Świetnie został w nim usystematyzowany cały materiał w kontekście pracy nad nawykami.

Bartosz Liberski, Trener Biznesu

nano tikPrzewodnik po krainie nawyków” jest świetną książką dla każdego, kto chce pozbyć się starych nawyków lub chciałby nabyć nowe. Nie jest to łatwa sztuka, ale znalazłam podpowiedzi, dzięki którym uda mi się w odpowiednim czasie nauczyć mojego nawyku, jakim jest codzienna gimnastyka. Czytając „Przewodnik..” można w logiczny sposób przekonać swój mózg, że warto poprawiać siebie i uczyć się nowych, pozytywnych przyzwyczajeń.

Joanna Sokół, Team Leader

 

nano tikW życiu każdego z nas pojawia się moment, w którym stwierdzamy, że chcielibyśmy zmienić swoje życie. Okazuje się, że wyeliminowanie części z naszych złych nawyków i wprowadzenie nowych- dobrych, przewraca nasze Życie do góry nogami. Ta książka pomoże wam krok po kroku nauczyć się wprowadzać pozytywne zmiany w Waszym Życiu.

Olga Szupszyńska

 

nano tikWspaniała książka. Wciąga od początku do końca. Wczoraj kupiłem i przeczytałem w jeden wieczór. Czytając zdajesz sobie sprawę, jak wiele możesz jeszcze zmienić w swoim życiu. Część z opisanych technik była już przeze mnie stosowana, ale książka wspaniale je układa i pozwala usprawnić ich stosowanie. Czuję się zmotywowany i pełny energii do pracy nad nawykami, które pozwolą mi się skutecznie rozwijać.

Krzysztof Sołowski

 

nano tik„Przewodnik po krainie nawyków” jest świetną książką dla każdego, kto chce pozbyć się starych nawyków lub chciałby nabyć nowe. Nie jest to łatwa sztuka, ale znalazłam podpowiedzi, dzięki którym uda mi się w odpowiednim czasie nauczyć mojego nawyku, jakim jest codzienna gimnastyka. Czytając „Przewodnik..” można w logiczny sposób przekonać swój mózg, że warto poprawiać siebie i uczyć się nowych, pozytywnych przyzwyczajeń.

Dasmina

This site is protected by Comment SPAM Wiper.